29 October 2015

What the world needs now is love sweet love…

Other
Autor:
Di | Other

109

W powietrzu czuć już listopad. Dzisiaj Wrocław tonie w melancholii. Miałam zamiar zabrać Was do Londynu, ale plany zmieniły się błyskawicznie, kiedy dostałam długo wyczekiwane zdjęcia. Wybaczcie mi więc, ale dziś wpis typowo prywatny;)

Pewnego pięknego, wrześniowego i słonecznego dnia, a dokładniej w niedzielę, wybraliśmy się w trójkę na uroczy spacer po najcudowniejszych zakątkach naszego miasta. W trójkę, bo była z nami niezastąpiona Asia, którą poprosiliśmy o wykonanie biznesowej sesji na stronę naszej firmy. Pogoda jednak tak dopisała, że nie mogliśmy odmówić sobie zrobienia dodatkowo luźnych zdjęć w przepięknych okolicznościach. Wyszło genialnie! A ile mieliśmy przy tym zabawy, śmiechu i radości. Odwiedziliśmy rynek, byliśmy pod naszym Uniwersytetem, na Moście Piaskowym, nad Odrą i naszym celem był magiczny Ostrów Tumski. Ten dzień wspominam bardzo miło i chyba nigdy go nie zapomnę. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej okazji do tak sympatycznej współpracy:)

Asia dostarczyła nam masę zdjęć i naprawdę ciężko było mi wybrać zaledwie kilka ( a jednak niemal 30! ) do wpisu. Ominęłam te biznesowe i dziś chcę podzielić się z Wami tylko tymi prywatnymi:) Mam nadzieję, że przy okazji oglądania zrobicie sobie wirtualną wycieczkę po Wrocławiu.

Zanim przejdziemy do zdjęć, to chciałam z całego serca polecić Wam Asię – jest świetna w tym, co robi! A dowody na to możecie znaleźć na jej stronie: JOANNA BARTOSZEK PHOTOGRAPHY

Przeglądaniu zdjęć towarzyszył mi dźwięk muzyki, która ostatnio mnie pochłania. Słuchanie jej podczas oglądania tworzy niesamowity klimat, więc może spodoba się również Wam?:)

Ok. Jesteśmy już odpowiednio nastrojeni, więc zapraszam na krótką wycieczkę:)

55

100

791

72

771

601

631

651

85

881

871

91

941

981

102

119

112

117

120

116

124

128

37

41

46

53

111

FacebookTwitterGoogle+

Liczba komentarzy: 23

 1. / OdpowiedzMagda
  Zdjęcia niezwykłe i baardzo klimatyczne :)
 2. / OdpowiedzMłoda Mama
  Kiedyś nie brałam pod uwagę studiowania w innym mieście niż Wrocław. Ułożyło się jednak tak, że wylądowałam w Warszawie. Nie żałuję, ale dalej uważam, że Wrocław jest jednym z najpiekniejszych miast w Polsce. Bardzo ładne zdjęcia! :)
  • / OdpowiedzDi
   Wrocław najlepszy!;)
 3. / OdpowiedzGender Gosposia
  Świetna sesja. Mam nadzieję, że część biznesowa wyszła równie emocjonalna jak romantyczno-rodzinna. Najbepsze zawsze na końcu. Mam słabość do zdjęć czarnobiałych. :D
  • / OdpowiedzDi
   Część biznesowa wyszła dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam:) Pewnie dodam kiedyś te zdjęcia tutaj;) Dziękuję:) p.s. Też lubię czarno - białe zdjęcia;)
 4. / OdpowiedzEwa
  Magiczne zdjęcia, bardzo podoba mi się to światło
 5. / OdpowiedzNatalia
  Bardzo ładne zdjęcia. Ich zaletą jest naturalność :-)
  • / OdpowiedzDi
   Dziękuję bardzo:)
 6. / OdpowiedzKasia M
  Fantastyczne zdjęcia :)
 7. / OdpowiedzKatsunetka
  Piękne zdjęcia, jak z jakiegoś filmu. :)
 8. / OdpowiedzNick *Esencja
  Bardzo udana sesja.
 9. / OdpowiedzI'm a young wife
  Piękne zdjęcia, wyglądacie niesamowicie! Sesja jest genialna! Sama też jestem wielką fanką jazzu i mogłabym go słuchać bez przerwy. Muzyka często kojarzy mi się z jakimś okresem i akurat te dźwięki wiążą się dla mnie z chłodnymi, zimowymi wieczorami z grzanym winem...;-)
  • / OdpowiedzDi
   Dokładnie! Mam tak samo;)
 10. / OdpowiedzAngelika - a dreamer's life
  Ale piekna i romantyczna sesja! Fajnie przy okazji zobaczyc Wroclaw z takiej perspektywy :)
 11. / OdpowiedzGosia
  Świetna sesja, przepiękne zdjęcia. Wrocław jest idealnym miastem dla zakochanych.
 12. / OdpowiedzKaśka
  świetne zdjecia. i piękne miasto. mimo, że była tam kilka razy nigdy nie miałam okazji zwiedzic go dokladnie. mam nadzieje, ze w przyszlym roku sie uda :)
  • / OdpowiedzDi
   Trzymam kciuki żeby się udało!:)
 13. / OdpowiedzSave the Magic Moments
  Piękne zdjęcia. I mój kochany Wrocław. Mieliśmy tu zdjęcia plenerowe po ślubie. Niepowtarzalny klimat!
  • / OdpowiedzDi
   Musiały wyjść pięknie!:)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany