4 October 2016

Krótka historia o miłości …

Psychology
Autor:
Di | Psychology

45

„To nie brak miłości, ale brak przyjaźni w związku, czyni ludzi nieszczęśliwymi.”

Wiecie, jak cudownie spędzać każdy dzień z najlepszym przyjacielem? Miłość jest, a za moment może jej nie być. Uczucia potrafią po pewnym czasie wypalić się. Słynne motyle w brzuchu mieszkają tam tylko jeden sezon.

Może tak być, ale nie musi. Można kochać szaleńczo przez całe życie. Czuć dreszcze na widok ukochanej osoby za każdym razem.

Żeby to wszystko jednak było możliwe, w związku potrzebne jest zaufanie, wzajemna akceptacja, szacunek, zrozumienie, bezinteresowność. Przede wszystkim jednak w związku potrzebna jest przyjaźń. Jeśli swoją drugą połówkę będziesz lubić, będziesz miło spędzać z nią czas, wygłupiać się, szaleć, przeżywać niezapomniane przygody, śmiać się w głos i bawić się jak dzieci, to gwarantuję Ci, że nigdy nie znudzicie się sobą. Nigdy nie poczujecie, że może z kimś innym byłoby lepiej, bo coś się wypaliło, coś skończyło. Nigdy nie spojrzycie na ukochaną osobę wzrokiem pozbawionym uczuć.

Przyjaźń zapewnia nam szczęśliwy związek na długie lata. Kiedy już fajerwerki przestaną strzelać na niebie Waszej miłości, Wam i tak będzie ze sobą cudownie. Tak po prostu.

Mam to szczęście, że moja miłość rozkwitała z pięknej przyjaźni. Zanim się w sobie zakochaliśmy, było nam dobrze spędzać ze sobą czas. Nigdy się nie nudziliśmy i nie nudzimy. Kochamy się na zabój, ale równocześnie lubimy. Nie wyobrażamy sobie życia bez siebie, bo nie ma dla nas lepszego wyboru. Łączymy dwa w jednym: miłość i przyjaźń. Przyjaźń i miłość. I innej opcji dla nas nie ma.

Nie ważne, czy Wasza miłość zrodziła się z przyjaźni. Ważne, że teraz będąc w związku, przyjaźnicie się. To naprawdę genialne uczucie!

44

47

49

19

18

sesja

11

71

76

212

314

podwojne-my

256

63

65

62

80

78

6

9

4

2

8

 

Dziękujemy naszej wspaniałej Asi z rustykalnie.com za tę cudowną sesję! Polecamy ją każdemu, bo to po pierwsze genialny fotograf, który potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty, ale też dziewczyna, z którą można spędzić przemiły czas – śmiać się, szaleć i doskonale bawić:)

FacebookTwitterGoogle+

Liczba komentarzy: 7

 1. / Odpowiedzpaulinaglifestyle
  Wszędzie słyszy się, że "nie ma miłości bez przyjaźni" i całkowicie się z tym zgadzam. ! ;) Kwitniecie na zdjęciach! Życzę Wam jak najwięcej miłości, szczęścia oraz najgłębszej przyjaźni! ;)
 2. / OdpowiedzKsiążko, miłości moja
  Miłość zbudowana na mocnych fundamentach. Jesteście cudowni. Dużo szczęścia i wytrwałości :)
 3. / OdpowiedzBooks My Love
  piękne zdjęcia :D to prawda że oprócz miłości potrzebna jest przyjaźń :)
 4. / OdpowiedzMAZGOO
  PIEKNA SESJA, PAMIATKA NA LATA :)
 5. / Odpowiedzblogierka
  Dla mnie jesteście taką wzorcową parą idealną! <3 Przepiękne zdjęcia ! Ale umówmy się- oprócz zdolnej pani fotograf, to przede wszystkim Wasza zasługa :D

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany