About Us

17616_10203074899953045_7115427373729575450_n

Di: Założycielka bloga, który jest dla niej kropką nad „i”. Na co dzień – uśmiechnięta i odnajdująca radość w najdrobniejszym szczególe. Prawnik (przyszły adwokat) i psycholog w jednym. Po godzinach spełniająca się aktorsko, a ostatnio zgłębiająca tajniki fotografii. Zapalona podróżniczka mająca zamiar zwiedzić cały świat. W głowie milion marzeń i jeden cel: systematycznie spełniać je wszystkie. Pomysł na bloga zrodził się z zamiłowania do wielu dziedzin życia i z czystej, niczym niezmąconej pasji. Miłość do pisania, podróży, dobrego jedzenia, dobrych książek i filmów, mody i ciekawych miejsc zaowocowała chęcią podzielenia się tym z innymi. Blog ten powstał po to, by zainspirować każdego z osobna, sprawić, by każdy, kto choć raz tu zagości poczuje, że otaczający nas świat można kochać i że jest to o wiele przyjemniejsze od ciągłego narzekania:)

bfaa9fb8e9d4bee6

K.: Dzielny współtwórca bloga, zwykle w roli fotografa, jednak ostatnio coraz częściej stający przed obiektywem. Dżentelmen w każdym tego słowa znaczeniu. Prawnik (przyszły radca prawny) i przedsiębiorca w jednym. Po godzinach zapalony tenisista. Miłość do podróży idzie w parze z miłością do uchwytywania chwil wartych zapamiętania za pomocą aparatu. Najchętniej spędzałby czas z dobrą książką, odrobiną wykwintnej whisky i dźwiękami muzyki filmowej. Romantyk, jednak mocno stąpający po ziemi. Kucharz podbijający swoimi daniami serca tych, którzy mają okazję ich smakować.

DSC_00221

Spędziliśmy już ze sobą 1/3 naszego życia i łączy nas wspólna pasja i praca. Stanowimy zgrany duet, który kocha świat – każdy jego drobny szczegół. Staramy się kolejne dni wykorzystywać w 100%. Do tego samego zachęcamy Was i w tym właśnie celu powstał ten blog.

Skoro już tu zajrzałeś to pozwól, że zabierzemy Cię na wirtualną wycieczkę, która mamy nadzieję zainspiruje Cię do oglądania świata w różowych okularach:) Złap nas za rękę i chodź …