2 May 2014

Majówka!

Other
Autor:
Di | Other

Majówka!

Wszystko lubimy robić na opak, inaczej niż inni. Lubię ten czas, kiedy nadchodzi weekend majowy i wszyscy gdzieś pospiesznie wyjeżdżają. Pędzą z torbami i walizkami przed siebie tak, jakby w mieście się paliło i trzeba było natychmiast uciekać. Lubię, kiedy na drugi dzień się budzę, przecieram oczy, wyglądam za okno i co widzę? Opustoszałe miasto. Czas płynie wolniej, wszystko toczy się trochę ślamazarnie. Uwielbiam ten stan! Cisza, spokój, pełen relaks. Kiedy większość ludzi wybiera się w czasie Majówki do ciepłych krajów, na górskie wycieczki, relaks nad morzem czy grillowanie nad jeziorem, my wybieramy opcję spędzenia czasu w domu. Budzimy się wtedy leniwie, jemy śniadanie w łóżku lub na tarasie, odpoczywamy przy książce czując wiatr we włosach i łapiąc promienie słońca. Chodzimy na długie spacery pustymi i spokojnymi ulicami, wariujemy w kuchni, a potem zajadamy się przygotowanymi smakołykami. Oglądamy filmy, jeździmy na rowerze czy rolkach, spotykamy z przyjaciółmi. No i oczywiście grillujemy ? nawet jeśli pogoda jest taka jak dziś. Od rana pada i jest zimno, ale to nic ? grill będzie się grillował sam pod daszkiem, a my spędzimy miło czas w domowym zaciszu;)
Dzisiaj chciałam podzielić się naszym wczorajszym dniem i dzisiejszym porankiem, a teraz zacznę przygotowania do wieczornego spotkania:) Taka Majówka mimo niezbyt miłej pogody jest dla nas idealna! Ważne, że spędzamy ją razem:)

Majówka!

Majówka!

Wczoraj poranek był piękny ? słońce było z nami aż do popołudniowych godzin. Dopiero kiedy chcieliśmy się wybrać na rowery, postanowiło się schować za chmury, z których zesłało na nas deszcz?

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Jogurtowo ? wiśniowe Manhattany ? cudo!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Spacer w kroplach deszczu! No i obowiązkowo z naszym Kodim ? co z tego, że jest pluszakiem?;p i tak motywuje nas do wyjścia i dla nas jest najbardziej żywym i prawdziwym pieskiem na świecie!;)

Majówka!

Majówka!

?Mamma Mia!? ? oglądaliśmy w środę wieczorem i wczoraj po południu ? możemy oglądać ten film non stop! A on zmotywował nas do wieczornych śpiewów przy dźwiękach ABBY ? karaoke jest zawsze dobrym pomysłem w pochmurne i zimne wieczory;)

Majówka!

Majówka!

Do obiadu chcieliśmy obejrzeć film ?Inna Kobieta? ? z tego roku, z Cameron Diaz m.in. Komputerowy chochlik jednak zrobił nam psikusa i pod tym tytułem ściągnął nam się zupełnie inny film, który ogroooomnie nam się spodobał! Rewelacyjna rola Natalie Portman w filmie ?Miłość i inne komplikacje?. Polecam!

Majówka!

Majówka!

Majówka!

Schować się wśród stosu poduszek z dobrą książką i kubkiem herbaty ? najlepiej!

Majówka!

Cudny zapach ?Margarita?.

Majówka!

Kolejny film, który oglądamy kiedy tylko leci w telewizji. ?Kogel-Mogel? z najlepszym soundtrackiem i najlepszymi dialogami ? ?Marian! Tu jest jakby luksusowo?:)))

Majówka!

Selfie przed zaśnięciem musi być;)

Majówka!

I dzisiejsze śniadanko ? pancakes! <3

My jutro jedziemy na drugą połowę weekendu do domu, a Wam życzę udanej Majówki, gdziekolwiek i z kimkolwiek ją spędzacie:)

FacebookTwitterGoogle+

Liczba komentarzy: 3

 1. / OdpowiedzDarek Wierzchowski

  Co prawda zrobiłem dokładnie to co wszyscy :) ale Twoja wersja spędzenia majówki, też jest fantastyczna. Pozdrawiam serdecznie Darek
  http://darekwierzchowski.blog.pl/

 2. / Odpowiedzsoap-jam

  Czasem warto zrobić coś na przekór wszystkim;) Pozdrawiam!:)

 3. / OdpowiedzDarek Wierzchowski

  Ale nie żałuję swojej decyzji, bo zwiedzałem piękny Stambuł :) Co prawda wydawało się, że chyba „cały świat” zjechał do tego miasta na majówkę, bo na lotnisku można było oszaleć.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany