11 November 2014

Nasz 11 Listopada!

Other
Autor:
Di | Other

Nasz 11 Listopada!

Na ten dzień czekamy cały rok ? bardziej niż na Gwiazdkę!;) Pisałam już o tym nie raz, a tutaj możecie przeczytać, dlaczego tak bardzo lubimy Święto Niepodległości.

Tradycyjnie dziś przygotowałam dla Was relację z całego dnia, ale oprócz tego zabiorę Was na krótką, jednak baaardzo magiczną wycieczkę po listopadowym Wrocławiu. Zajrzymy do klimatycznej kawiarni i na wrocławski Rynek. Filmik zostawiamy sobie na deser, a teraz zapraszam do naszego świata:)

Rano, jak zwykle 11 Listopada, obudziliśmy się przed 10 i wyruszyliśmy do kuchni przygotować śniadanie. Zjedliśmy je w łóżku i obejrzeliśmy stary film ? tym razem był to ?Ojciec Chrzestny 3?.

Nasz 11 Listopada!

Następnie pojechaliśmy na wrocławski Rynek, gdzie spotkaliśmy tłumy ludzi. Wcale mnie to nie dziwi, bo pogoda była dziś wprost wymarzona!

Nasz 11 Listopada!

Zawsze dostawałam od mojego K. jedną czerwoną różę, ale dziś zaskoczył mnie bukietem pięknych, liliowych różyczek!:)

Inaczej też wyglądała sprawa z obiadem. Zwykle chodzimy do jakiejś restauracji na obiad, ale tym razem K. zapytał mnie, czy nie wolałabym iść na kawę i coś słodkiego, a on przygotuje mi obiad w domu. Zgodziłam się na to bez wahania.

Nasz 11 Listopada!

Nasz 11 Listopada!

Selfie;)

Nasz 11 Listopada!

I tradycyjne już zdjęcie w łazience;)

Nasz 11 Listopada!

To uczucie kiedy 11 Listopada siedzisz w kawiarni i w Twoje ręce wpada książka o takim tytule?

Po długim spacerze wróciliśmy do domu ?

Nasz 11 Listopada!

I K. faktycznie zrobił obiad. Nieziemska wątróbka na prażonej cebulce i karmelizowanych jabłkach z ziemniaczanym puree i sałatką z ogórków kiszonych. Poezja!

Nasz 11 Listopada!

Po obiadku nadszedł czas na chwilę wytchnienia i melisę z miodem na słonecznym tarasie.

Nasz 11 Listopada!

Nie mogliśmy też zapomnieć o rogalach ?prawiemarcińskich?;)

Nasz 11 Listopada!

Nasz 11 Listopada!

Natomiast teraz zatapiamy się pod kocem z kubkiem gorącej czekolady z baileysem w ręce i przeszukujemy kanały w telewizji w poszukiwaniu jakiegoś familijnego filmu;) Co do gorącej czekolady to przepis znajdziecie o tutaj tylko dodajcie do niej baileysa.

Nasz 11 Listopada!

Nasz 11 Listopada!

Czeka nas jeszcze czytanie ulubionych książek i oglądanie ?Zakochanej Złośnicy? na tvp1:)

Teraz zapraszam Was na obiecaną wycieczkę ? krótki filmik. Z pewnością w tym tygodniu na blogu pojawi się recenzja kawiarni, w której dziś byliśmy i przepis na wątróbkę. Bądźcie cierpliwi!;)

Poniżej mam dla Was jeszcze naszą specjalną playlistę na 11 Listopada, która powstała dawno temu, kiedy braliśmy udział w różnych występach z okazji tego święta. Pamiętam, że raz nawet tańczyłam walca do jednego z poniższych utworów. Ah, co to były za czasy? :)

To by było na tyle:)

FacebookTwitterGoogle+

Liczba komentarzy: 1

  1. / OdpowiedzUlubiony dzień w roku – 11 Listopada! | My Gorgeous Life
    […] i robimy określone rzeczy o określonym czasie (co możecie sprawdzić w poprzednich wpisach: tutaj i tu) dzisiaj spędziliśmy w czwórkę. Odwiedzili nas moi rodzice i zostali aż do późnego […]

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany