9 April 2015

Elegant look for Him!

Fashion
Autor:
Di | Fashion

Elegant look for Him!

?Mężczyzna powinien wyglądać tak, jakby kupował ubrania z najwyższą starannością, założył je z dbałością na siebie i zapomniał o nich.? ? Hardy Amies, projektant.

Zawsze podobał mi się u mężczyzn taki zamierzony ?niedbały? styl. Niby nic mnie nie obchodzi, modę zostawiam dla kobiet, a jednak ? wyglądam stylowo i przyciągam wzrok każdego, nie tylko płci przeciwnej. Pisałam już, że męskie płaszcze podbiły moje serce. Z wykorzystaniem ich w stylizacji nie potrzeba poza tym zbyt wiele. Ładne buty i płaszcz zrobią swoje, a reszta to tylko dodatek;)

Czarny płaszcz ze złotymi guzikami, który dziś prezentuje K., zachwycił nas już dawno temu na wystawie w sklepie. Niby jest zimowy, ale na chłodniejsze wiosenne i jesienne dni nadaje się równie dobrze. K. w połączeniu ze spodniami wpuszczonymi do butów przypomina mi oficera;)

Muszę przeprosić Was za tło zdjęć. Sama nie lubię oglądać sesji zrobionych przed czyimś domem, na balkonie albo w ogóle wewnątrz domu, ale czasem warunki pogodowe i czasowe zmuszają do tego typu zabiegów. Mam Wam tyle do pokazania, a nie sposób codziennie wybierać się do miasta w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do zdjęć. Mam nadzieję, że jakoś to przeżyjemy wszyscy, a ja obiecuję, że w kolejnych sesjach miejsce będzie już dopasowane do prezentowanych stylizacji. Kilka pomysłów już mam w głowie, oby znalazł się czas;)

Elegant look for Him!

Elegant look for Him!

Elegant look for Him!

Elegant look for Him!

Elegant look for Him!

Elegant look for Him!

Elegant look for Him!

Coat/płaszcz: ZARA
Shirt/koszula: Vistula
Pants/spodnie: H&M
Shoes/buty: Lasocki

FacebookTwitterGoogle+

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany