20 July 2015

Marine men style!

Fashion
Autor:
Di | Fashion

DSC_04981

Upały nie odpuszczają, a gwałtowne burze dotrzymują im kroku. Po wczorajszej pół miasta było podtopione, a pół tonęło w połamanych gałęziach. Ja natomiast poranek spędziłam na sprzątaniu i naprawianiu szkód na tarasie. Jednak po burzy zawsze wychodzi słońce, a słońce nieustannie przypomina nam o trwających wakacjach:) A dla mnie właśnie się one zaczynają!

W ubiegłym tygodniu skończyłam półroczne praktyki w sądzie i do dziś nie mogę uwierzyć, że pół roku tak szybko mija. Dopiero co szłam niepewnym krokiem ze wzrokiem wlepionym w kartkę z rozpiską, u którego sędziego w tym tygodniu mam się stawić, a to już koniec. Czas leci zdecydowanie za szybko! A mnie się to wcale nie podoba.
Teraz natomiast zaczyna się dla mnie „prawdziwe prawnicze życie” – mogę samodzielnie występować w sądzie, dzielnie zastępując mojego patrona. Stres ogromny, ale podekscytowanie nie mniejsze. Na całe szczęście w sierpniu nie ma zbyt dużo rozpraw, więc mam czas na psychiczne przygotowanie;)

Nawiązując do tematu wakacji, to planujecie jeszcze jakieś czy już jesteście zrelaksowani po pobycie w niesamowicie pięknym miejscu?
Wybierając się w podróż, po uprzednim jej zaplanowaniu w głowie mamy (przynajmniej żeńska część) tradycyjne pytanie: co spakować na wyjazd? W moim przypadku jest to próba zmieszczenia w jednej walizce połowy szafy;) Jednak nie tylko my chcemy ładnie wyglądać podczas urlopu – dla męskiego grona to również wyzwanie, choć niekoniecznie są chętni się do tego przyznać.

Dzisiejszy wpis to propozycja dla tych panów, którzy na co dzień mają elegancki styl, jednak na wakacjach chcą czuć się wygodnie. Taki komfort zapewnia połączenie polówki i spodenek. To moje ulubione połączenie. Kojarzy mi się z eleganckimi, roześmianymi włochami o idealnej karnacji. Nie tylko włoszki zawsze dobrze wiedzą co w świecie mody piszczy – włosi także są świetnie zorientowani. Za to ich podziwiam i za to podziwiam mojego K., który z biegiem lat nabył doskonałego wyczucia i stylu. Nigdy nie muszę namawiać go na zakupy, a tym bardziej biegać za nim ze stosem koszulek czy spodni do przymierzenia. Wspólne zakupy są dla nas przyjemnością, a zdarza się i tak, że K. wybiera się na nie sam i wraca z naręczem naprawdę ładnych ubrań.

Sami zobaczcie jak można wyglądać stylowo w nadmorskim klimacie:)

DSC_04851

DSC_04871

DSC_04901

DSC_04961

DSC_05011

DSC_05021

DSC_05051

Sweater/sweter: Van Graaf
T-shirt/koszulka: Reserved
Pants/spodenki: Reserved

FacebookTwitterGoogle+

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany